Aktuality

Nadcházející utkání:

V sobotu 8. června od 17:00 hod. domácí zápas s TJ Union Lověšice.

MInulé utkání:

Výsledky a statistiky po 25. kole. Zápas jsme odehráli pouze v 11 lidech, při absenci některých hráčů, ale i tak jsme ho měli zvládnout. Nestalo, se, selhali jsme na půdě posledních Lobodic, které sestupují do okresní soutěže. Soupeř měl před tímto zápasem pouze dvě výhry, dvě výhry a 19 proher. My jsme odehráli velice špatný první poločas bez nasazení a zájmu a přizpůsobili jsme se hře soupeře. Soupeř měl několik vyložených šancí, ale paradoxně se k brance dostal po vlastní brance našeho kapitána. My jsme si za první poločas vytvořili asi jen jednu šanci Standou Rakovským. Druhý poločas byl z naší strany lepší, začali jsme hrát po zemi a přehrávali jsme domácí, ale pouze po šestnáctku. V zakončení a finální přihrávce jsme byli jaloví. Soupeř pak hrozil do otevřené obrany a svou výhru pečetil v 90 minutě z pokutového kopu. My bychom včera asi branku nedali, tedy dali, ale do vlastní sítě. Bohužel jsme tímto spadli až na 8. místo tabulky. V dalším kole nás čeká poslední domácí zápas této sezóny, a to v sobotu 8. června od 17:00 s SK Union Lověšice, které nás předskočily v tabulce.