FK Býškovice/Horní Újezd A - Sokol Pivín

15.09.2011 19:36

V 6 kole 1. B třídy jsme přivítali na domácí půdě dalšího z těžších soupeřů a to Pivín. Chtěli jsme na domácí půdě opět urvat 3 body a to se nám povedlo.
v tomto zápase jsme také poprvé přivítali novou posilu a to Libora Pumprlu. Hned od první minuty jsme na soupeře vletěli a stíhali ho jedním útokem za druhým.V první půli se nám žádný z těchto útoků nevydaříl jako gólový, atak se diváci museli spokojit s výsledkem 0:0.
Do druhé půle jsme opět nastoupili s velkou bojovností a chtíčem po golu. To se nám vyplatilo, kdy se prosadila nová posila Libor Pumprla a stal se tak jediným střelcem zápasu a zařídil vítězství 1:0.
Tento stav jsme mohli navýšit po několika nájezdech Jiřího Bělíka na brankaře hostí, který bohůžel šance neproměnil. Ale i tak nás vítězství potěšilo a my mohli slavit další 3 body.

Hráči z B týmu: Jiří Bělík

Střelci branke:: Libor Pumprla

Autor reportu: Stanislav Rakovský