FK Býškovice/Horní Újezd B - FC Želatovice B

21.05.2011 14:06

V sobotu 21.5 jsme se utkali s dalším týmem z horní části tabulky. S tímto týmem máme dobrou bilanci jak na domácí zápasy tak na jejich hřišti, kdy jsme je porazili 2:0. Chtěli jsem si bilanci udržet i tentokrát. Zápas se od první minuty přelíval nahoru a dolů. Soupeř si vypracoval několik šancí, ale ty narozdíl od nás neproměnil. Po několik šancích jsme jsme si vypracovali šanci a po narážecce Stanislava Rakovského a Jiřího Bělíka jsme skorovali na 1:0. Poté nás začal soupeř přhrávat a po narážečkách přez naši zálohu si vypracovali pozice na střelu a otočili zápas na 2:1. Naštěstí máme i my střelce v týmu , který se dokázal zorientovat v šestnáctce a přízemní střelou kolem brankaře vyrovnal zápas na 2:2. Poločas byl ukončen za tohoto stavu.

Ve druhé půli jsem provedli několik změn a poslali na hřiště Romana Vašinu. Začali jsem lípe než soupeř at i se vstřelenými goly. Podařilo se nám brzy vsítit gol a to nově příchozím hráčem na hřiště Romanem Vašinou, po krásném centru Edy Tomečka. Tento hráč byl ve druhé půli na hřišti k nezastavení. Do konce druhé půle stihl vstřelit ještě další 2 goly po krásných střelách a tím završit svůj první hattrick za B tým. Zápas zkončil za stavu 5:2

Střelci: Jiří Bělík 2, Roman Vašina 3

Hráči z A týmu: Roman Vašina, Tomáš Mikulík