Sokol Horní Moštěnice - FK Býškovice/Horní Újezd A

06.08.2011 19:18

A tým zavítal v prvním zápase na půdu soupeře, se kterým nemá moc dobrou bilanci na jejich půdě. Poslední zápas pro nás dopadl debaklem.
Věděli jsme, že to bude velice těžký zápas a kor v takhle slátané sestavě. Od začátku zápasu se hra odehrávala převážně ve středu hracího pole. Jen ojediněle si mužstva vytvořili nějakou šanci.
S tím jak soupeř hrál a co na hřišti ukázal nás velice překvapil. Čekali jsme od něj daleko větší kvalitu a nebýt absence našich opor tak by jsme určitě zaslouženě vyhráli.
Soupeř si vytvořil snad jen jednu šanci za první poločas, ze které bohůžel padl i jediný gól zápasu a to v 25 minutě.
Do kabin se odcházelo za stavu 1:0.

Ve druhé půli se hra opět odehrávala převážně u prostřed hřiště. Snažili jsme se vsítit vyrovnávací branku, ale soupeř nás nechtěl k ničemu pustit a vedení se snažili udržet.
To se jim nakonec povedlo a zisk prvních tří bodů udrželi. Zápas a byl ukončen za stavu 1:0.

Hráči z B týmu: Stanislav Rakovský, Jiří Bělík, Luboš Zátopek

Autor reportu: Stanislav Rakovský