Sokol Protivanov - FK Býškovice/Horní Újezd A

15.05.2011 13:43

Soupeř byl na poslením místě tabulky a my zde měli uhrát jasné 3 body.  Po zahájení zápasu jsem měli zápas ve své moci a soupeře k ničemu nepustili. Chtěli jsem rychle vsítit gol. Nejdříve se soupeř bránil našemu tlaku, ale později jsme ledy prolomili a střelcem branky se stal Tomáš Mikulík. Poté jsme opět soupeř tlačili, ale bohůžel jsme nedokázali vstřelit gol. Naopak jsme si nechali dát gol z pokutového kopu. Za stavu 1:1 se soupeř sebral a začal hrát. My jsme naopak měli štěstí, když nás soupeř obstřeloval a zachránila nás dokonce i tyč. První půle byla podplaceným rozhodřím ukončena za tohoto stavu.

Druhá půle začala stejně. Míče jsme se chopili my a opět se snažili hrát naši hru. Vytvářeli jsme si jasné šance, ale bohůžel zase neproměnili. Ve druhé půli nás opět zachránila tyč od toho abychom prohrávali 2:1. Ke konci druhé půle jsme si vytvořili několik šancí, kdy jsme chodili sami na golmana ale rozhodří nás k ničemu nepustil. Proti 14 se hraje špatně prostě. Nakonec se nám ale podařilo stav otočit na 2:1 a to po golu Jiřího Bělíka. Tento stav jsem se snažili udržet a dohrát zápas v rohu hřiště na soupeřově půli. To se stalo opakem.. Soupeř si vybojoval rohový kop na naší straně a my nedokázali míč odkopnout a nechali si vstřelit vyrovnávací gol na 2:2. Zápas byl hned po naší rozehrávce ukončen a my soupeři darovali cenný bod.

Střelci: Tomáš Mikulík, Jiří Bělík

Hráči z B týmu: Stanislav Rakovský, Jiří Bělík, Luboš Zátopek

Autor reportu: Stanislav Rakovský