Sokol Lázníky - FK Býškovice/Horní Újezd B

19.06.2011 19:11

V neděli 19.6. zajížděl B tým k poslednímu zápasu Okresního přeboru do Lázník. S tímto soupeřem a k tomu na jejich letišti nemáme zase tak dobré vzájemné zápasy. A to se ukázalo i tentokrát.  Pár minut po rozehrání hostí jsme si nechali vsítit střelou z rohu šestnáctky vedoucí branku zápasu na 1:0. Poté jsme soupeře začali přehrávat, ale jen uprostřed hracího pole. Dál jak po šestnáctvku jsme se nedostali.  Až v půli prvního poločasu jsme si vypracovali akci, při které byl faulován Jiří Bělík a kopal se penaltový trestný kop. K němu se postavil Stanislav Rakovský, který ho bohůžel neproměnil a stav zápasu zůstal stejný po první půli 1:0.

Ve druhé půli jsme se snažili stav zápasu vyrovnat. To se nám nepodařilo po neproměněných akcích. Zatímco na druhou stranu jsme si po individuálních chybách nechali vsítit gól na 2:0. Tento stav zápasu nevydržel dlouho. Po rozehrání z půlící čáry jsme si vytvořili akci a snížili stav na 2:1. Střelcem snižující branky se stal Radek Hasal, který nedal brankáři hostí lobem za jeho záda šanci.  Poté jsme si vytvořili další šance, které se musejí proměnovat. Při naší smůle nám stál v cestě opět golman hostí. Ke konci zápasu se hra odehrávala převážně uprostřed hřiště. Chyby v tomto zápase jsme nedělali jen my, ale přičinili se i rozhodčí. Ke konci hrací doby se za nakopnutým míčem za obranu hostí hnal Stanislav Rakovský, ale rozhodčí ho neprávem zastavil a to pro ofsajdové postavení, které nebylo ani omylem. Zápas byl ukončen za stavu 2:1 a my darovali soupeři, který je celou sezonu na padáka 3 body.

Hráči z A týmu: Petr Čagan

Střelci branek: Radek Hasal

Autor reportu: Stanislav Rakovský