Sokol Soběchleby - Fk Býškovice/Horní Újezd B

15.05.2011 13:32

Ve 22 druhé kole Okresní fotbalové soutěže jsme zavítali na hřiště Sokolu Soběchleb, kde jsem odehráli naše již tradiční derby. Hned po příchodu na soupeřovu plochu jsme věděli, že zápas na takovém hřišti bude těžký a hodně bojovný. Hřiště bylo podmáčené a hodně blátivě, takže se hra kromě páru narážeček odehrávala ve vzduchu. Prvních 20 minut jsme na soupeře přitlačili a zápas jsme měli pod taktovkou my. Podařilo se nám v těchto minutách vstíti i vedoucíc gol zápasu po dorážce Radka Hasala.  To bylo, ale z naší strany vše. Poté začal hrát soupeř a dostával nás pod tlak. To se jim vyplatilo a bylo pro ně také odměnou střlení vyrovnávací branky na 1:1. V prvním poločase už se toho více neodehrálo.

Druhý poločas jsme chtěli ještě nějaký gól přidat. Hra se přelévala z dolní branky na horní. Po několika střelách, kdy jsme bohůžel neohrozili skoro ani brankaře jsme uděli v obranné fázi několik chyb a nechali soupeře vsítit vítěžný gol na 2:1. Na to aby jsme se vzpamatovali bylo už příliš pozdě. Blížil se konec zápasu, ale přesto jsme si vytvořili několik šanci na vyrovnání, které se nám nepodařili proměnit. Zápas zkončil za stavu 2:1

Střelci: Radek Hasal

Autor reportu: Stanislav Rakovský