Tatran Všechovice - FK Býškovice/Horní Újezd A

21.08.2011 19:26

V sobotu 20.8 se odehrálo již tradiční derby mezi dvěma soky ze sousedních vesnic. Letošní derby bylo obzvlášt vyhrocené.
začátek zápasu patřil domácím, kteří drželi převážně míč na svých kopačkách. Oba týmy se snažili hrát především po křídlech a využívat celou polochu hřiště. Hra se tak přelévala z jedné strany na druhou.
Diváci si první poločas moc neužili, jelikož byl na šance velice bídný. Jediný gol poločasu a zároveň celého zápasu zařídil po špatném rozhodnutí rozhodčího Štětky, který nařídil přímý kop ze šestnactky. K míči se postavil domácí Jaroslav Sehnálek a ten levačkou neváhal a poslal míč mezi tyče.
Do kabin se odešlo za stavu 1:0.

V druhé půli zápasu jsme chtěli tento stav zvrátit. Vytvářeli jsme si větší šance než soupeř. Ty jsme bohůžel neproměnili nebo nám je soupeř odvrátil. Po několika neúspěších nám už docházel čas na vyrovnání a nakonec jsem se museli smířit s prohrou 1:0.

Hráči z B týmu: Stanislav Rakovský, Jiří Bělík

Autor reportu: Stanislav Rakovský